Pomocne strony www

Wychowanie

Portal edkacyjny dla nauczycieli wychowania do życia w rodzinie, wychowawców, pedagogów, rodziców. Sporo informacji, prezentacji pomocnych publikacji oraz dyskusje na forum. Autorskie scenariusze i konspekty nauczycieli.

Mam rodzinę

Serwis dla rodziców i wychowawców podejmujący tematykę wychowania dzieci, budowania więzi rodzinnych oraz radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych, których może doświadczać rodzina.

Super Kid

Serwis edukacyjny dla dzieci i rodziców. Zawiera artykuły na temat wychowania dziecka, recenzje książek dla rodziców. Dzieci znajdą tutaj bajki, kolorowanki, rymowanki, zabawy uczące języków obcych, matematyki, ortografii, poszerzające wiedzę o świecie.

Dziecko w sieci

Wszystko na temat bezpieczeństwa dzieci w Internecie, zasady bezpiecznego korzystania z sieci. Nauczyciele znajdą tutaj scenariusze zajęć dotyczących bezpieczeństwa dzieci w Internecie.

Przedszkolak

Portal nauczycieli i rodziców w wieku przedszkolnym. Zbiór wiedzy dla nauczycieli i rodziców na temat wychowania dziecka w wieku przedszkolnym. Charakterystyka wieku przedszkolnego. Dzieci w wieku przedszkolnym, inteligencja dziecka , dziecko i jego potrzeby. Na stronie takżę baza przedszkoli, forum dyskusyjne.