Nagrody w Powiatowym Konkursie Ekologicznym "Małe Dzieło Sztuki ze Skarbów Jesieni "

Utworzono dnia 28.11.2021

“Małe dzieło sztuki ze skarbów jesieni” to  temat konkursu ekologicznego organizowanego przez Starostwo Powiatowe w Kraśniku we współpracy z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie, którego celem było zainteresowanie dzieci otaczającą nas przyrodą, pobudzanie ciekawości w poznawaniu najbliższego otoczenia, kształtowanie umiejętności dostrzegania elementów środowiska, rozpoznawanie gatunków drzew i innych roślin po liściach, nasionach i owocach.

Taką świadomość  jedności z przyrodą mają uczniowie naszej szkoły. Stworzyli piękne dzieła sztuki, a ich kreatywność została doceniona:

I miejsce: Zofia Stępień, uczennica klasy V

Marcel Mordziński, uczeń klasy I

II miejsce: Szymon Zięba, uczeń klasy V

wyróżnienie: Zuzanna Drzymała, uczennica klasy I

Dominika Latawiec, uczennica klasy II

Magdalena Olszówka, uczennica klasy II

Patryk Latawiec, uczeń klasy VI

Wioleta Pelc, uczennica klasy VII

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy!!!

Cieszy fakt, że wbrew powszechnie panującej opinii, młodzi ludzie są nie tylko wpatrzeni w telefon komórkowy, ale dostrzegają także zmiany otaczającej nas przyrody względem pór roku.

Uczniowie udowodnili, że aby stworzyć „małe dzieło sztuki” nie musimy kupować kolejnych produktów i zaśmiecać środowisko, a możemy wykorzystać to, co dostaliśmy od Matki Natury.

"Małe Dzieło Sztuki ze Skarbów Jesieni"

Utworzono dnia 28.11.2021, 20:26

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.